بررسی دزدگیر اماکن سیم کارتی هوشمند اسکام Scomm مدل My Home

امروزه با پیشرفته تر شدن تکنولوژی، دوربین های مداربسته هوشمند پا به دنیای امنیت و حفاظت گذاشته اند. این دوربین ها می‌توانند در صورت بروز حادثه یا سرقت از منزل یا محل کار، تصاویر و اطلاعات با ارزشی از واقعه رخ داده به ما بدهند. اما آیا این دوربین ها به تنهایی می‌توانند از سرقت ها جلوگیری کنند؟ بسیاری از دوربین های مداربسته هوشمند به آژیر داخلی مجهز هستند اما این آژیر نمیتواند مانع انجام کار سارق شود. اینجاست که دزدگیر های اماکن پا به میدان میگذارند تا امنیت شما را بیش از پیش تامین کنند. دزدگیر اسکام Scomm مدل My Home، یک دزدگیر پر امکانات است که با انجام وظایف خود، اماکن شما را ایمن می‌کند.

اسکام Scomm My Home با تلفن کننده سیم کارتی

این نوع از دزدگیر های اماکن، به راحتی و با کمترین دردسر امنیت شما را تامین می‌کنند. دزدگیر اسکام Scomm My Home با استفاده از یک سیم کارت به شما اطلاع رسانی های لازم را انجام می‌دهد و حتی در صورت نیاز با شما تماس می‌گیرد تا بتوانید در لحظه صدای محیط را بشنوید.

متعلقات دزدگیر اسکام Scomm My Home
متعلقات دزدگیر اسکام Scomm My Home

زون های دزدگیر

دزدگیر اسکام Scomm My Home دارای 9 زون است. این دزدگیر مجهز به یک چشمی حرکتی روی بدنه خود دستگاه است. به این معنی با نصب دستگاه در محل مناسب، این چشمی می‌تواند حرکات را تشخیص دهد، آژیر را به صدا دربیاورد و خطر را با ارسال پیامک و برقراری تماس به اطلاع شما برساند. از 8 زون باقی‌مانده، یک زون بصورت باسیم و7 زون بصورت بیسیم به دستگاه متصل می‌شود. شما می‌توانید با خریداری چشمی های وزنی یا حرکتی بیسیم بصورت جداگانه، مگنت های در و پنجره، سنسور های دود و … آنها را به دستگاه متصل کنید و مکان های مورد نظرتان را تحت پوشش این سنسور ها قرار دهید.

باتری داخلی، پشتیبان دستگاه حتی در قطعی برق

دزدگیر اسکام Scomm My Home دارای یک باتری لیتیومی 2.2 آمپری است که در هنگام متصل بودن دستگاه به برق، بصورت خودکار شارژ می‌شود. این باتری به دزدگیر کمک می‌کند در صورت قطعی برق، تا 24 ساعت به کار خود ادامه دهد. داشتن این ویژگی باعث می‌شود دزدگیر در هنگام سرقت در هر شرایطی به کار خود ادامه دهد و در برابر سارقان تسلیم نشود.

سنسور دما و رطوبت، محافظ بلاهای طبیعی

وجود سنسور های دما و رطوبت در این دزدگیر باعث شده بتوانید روی این دزدگیر در هنگام وقوع حوادث احتمالی به جز سرقت نیز حساب کنید. در هر زمان با استفاده از گزینه گزارش گیری، می‌توانید از دمای و درصد رطوبت محیط باخبر شوید. همچنین می‌توانید حداقل و حداکثر دمای مورد نظر را در دستگاه مشخص کنید تا در صورت رد شدن دمای محیط از این مقدارها، به شما اطلاع رسانی شود.

اپلیکیشن اسکام Scomm My Home

کنترل دزدگیر با استفاده از اپلیکیشن IOS یا اندروید My Home انجام می‌شود. این دزدگیر قابلیت ذخیره 15 شماره تلفن به عنوان مدیر را دارد که در هنگام نیاز اطلاع رسانی ها را به آنها انجام می‌دهد. شما می‌توانید با استفاده از نرم افزار راه اندازی دزدگیر را انجام دهید و شماره تلفن های مورد نظر خود را در دزدگیر ثبت کنید. همچنین تمامی زون ها از اپلیکیشن قابل فعال یا غیرفعالسازی هستند.

نرم افزار My Home را می‌توانید بصورت مستقیم از دوربین 98 برای اندروید دانلود کنید. نسخه IOS این اپلیکیشن نیز در Iapps قابل دانلود و نصب است.

آرمین شایسته
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *