معرفی هارد بنفش ۱۴ ترابایتی وسترن دیجیتال

وسترن دیجیتال هارد ۱۴TB مربوط به دوربین مداربسته را به همراه کارت MicroSD 512GB بنفش معرفی کرده است. هارد WD بنفش یا Purple برای استفاده جهت ضبط ویدیوهای دوربین مداربسته می‌باشد. این هارد بنفش ۱۴ ترابایتی وسترن دیجیتال ارتقاء یافته، پر شده با گاز هلیوم و مشخصات ظاهری ۳.۵ اینچ می‌باشد که در ژوئن ۲۰۱۸ معرفی شده است.

ویژگی‌های هارد بنفش ۱۴ ترابایتی وسترن دیجیتال

این هارد اساساً شبیه درایو ۱۲TB می‌باشد و Platter بزرگ‌تر آن منجر به افزایش وزن درایو از ۱.۴۶/۰.۶۶lb/kg به ۱.۵۲/۰.۶۹lb/kg شده است. این هارددیسک دارای ۹ عدد platter می‌باشد. دیتا شیت وسترن دیجیتال این اطلاعات را منتشر نکرده است.

هارد بنفش ۱۴ ترابایتی وسترن دیجیتال
هارد بنفش ۱۴ ترابایتی وسترن دیجیتال

سایز بافر دو برابر شده است و به میزان ۵۱۲MB گسترش یافته و پهنای باند استریم از ۲۴۵MB/sec به ۲۵۵MB/Sec افزایش یافته است. در تعداد دوربین‌هایی که پشتیبانی می‌شود (۶۴ دوربین) افزایشی اتفاق نیفتاده است. هارد بنفش ۱۴ ترابایتی  دارای ۳ سال گارانتی می‌باشد. هم‌چنین WD کارت MicroSD بنفش SCQD101 که به‌عنوان محصول با پایداری بالا شناخته می‌شود را نیز معرفی کرده است.

برای کسب اطلاع از قیمت ها به صفحات زیر مراجعه کنید:

محدوده ظرفیت این کارت‌ها ۳۲GB، ۶۴GB، ۱۲۸GB،۲۵۶GB و ۵۱۲GB می‌باشد. این Micro SD کارت‌ها از ۹۶-layer 3D NAND استفاده می‌کنند و مانند تکنولوژی TLC flash می‌باشد. کارت MicroSD بنفشQD312  با ظرفیت ۲۵۶GB تا ۷۶۸TBW را از ظرفیت ۶۴GB، ۱۲۸GB و ۲۵۶GB خودش را پشتیبانی می‌کند. QD101 با ظرفیت دو برابر به نظر می‌رسد که با QD312 جایگزین شود. وسترن دیجیتال اعلام کرده است که QD101 یک درایو فوق پایدار بدون آشکارسازی عدد TBW می‌باشد.

کمپانی وسترن دیجیتال هارد ۱۴TB WD Red را برای NAS تولید کرده است. هم‌اکنون هارد بنفش ۱۴ ترابایتی در بازار قابل‌دسترس می‌باشند اما کارت MicroSD QD101 انتظار می‌رود در سه ماه اول سال ۲۰۲۰ در دسترس قرار گیرد.

دوربین 98
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.