هارد وسترن دیجیتال بنفش (WD Purple HDD)

هارد وسترن بنفش

هارد وسترن دیجیتال بنفش (Western Digital Purple) انتخابی مناسب و هوشمند برای سیستم‌های نظارتی است. فضای ذخیره‌سازی هارد وسترن دیجیتال بنفش از تکنولوژی منحصر به فرد AllFrame برای ارائه قابلیت اطمینان بالا جهت نصب در سیستم‌های دوربین مداربسته در خانه و بیزینس‌های متوسط استفاده می‌کنند.

Firmware منحصر به فرد  WD Purple برای کار با استریم‌های ATA جهت کاهش خطاهای پیکسلی و وقفه‌های ویدیویی که در اثر استفاده نادرست از هارد درایوهای desktop به عنوان محل ذخیره در سیستم‌های دوربین مداربسته به وجود می‌آید ارتقا یافته‌اند. Storageهای نظارتی WD Purple برای استفاده 24/7 (استفاده ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته) و سیستم‌های مداربسته که از بیش از 8 هارد درایو و 32 دوربین استفاده می‌کنند طراحی شده‌اند.

هارد درایوی را انتخاب کنید که برای سیستم‌های نظارتی خانگی و بیزینس‌ها طراحی و مهندسی شده باشد.

هارد وسترن دیجیتال بنفش

درایوهای دسکتاپ و Storageهای surveillance-class

برای رفت‌وآمد از یک کشور به کشور دیگر از دوچرخه استفاده نمی‌شود، به این دلیل که دوچرخه ابزار مناسبی برای این کار نمی‌باشد. به همین دلیل شما نباید از درایوهای desktop برای سیستم‌های دوربین مداربسته استفاده کنید به این دلیل که هارد desktop برای این کار طراحی نشده است. Storage های surveillance-class WD Purple  برای سازگاری با رنج گسترده‌ای از سیستم‌های مداربسته و نظارتی تست شده‌اند. این هاردها برای جایگزینی با درایوهای استاندارد desktop که برای روشن بودن 24/7 ساعته و ارائه ویدیو با کیفیت طراحی نشده‌اند می‌باشد. درایوهای desktop برای کار در یک مدت زمان کوتاه ساخته شده‌اند و برای عملکرد در دمای بالا مقاوم نیستند. علاوه بر آن ارتعاشات تجهیزات در برخی از پروژه‌های نظارتی وجود دارد.

Storageهای سیستم‌های نظارتی برای افزایش قابلیت اطمینان

اگر می‌خواهید از دارایی‌های شخصی خود محافظت کنید و یا کسب‌وکار خود را می‌خواهید مانیتور کنید، می‌توانید از Storageهای Surveillance class استفاده کنید که توسط یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های دنیا ساخته شده است. هارد وسترن بنفش دیجیتال (WD) برای کار در دمای بالا و به‌صورت دائمی طراحی شده است. سیستم‌های دوربین مداربسته برای قابلیت اطمینان و کیفیت پخش مجدد ویدیو در موقع لزوم نیاز به هاردهای قابل اطمینان دارند.

عملکرد مناسب هارد وسترن دیجیتال بنفش با استفاده از ویژگی AllFrame

هارد درایوهای WD Purple به تکنولوژی AllFrame تجهیز شده‌اند که با استریم‌های ATA کار می‌کنند تا تعداد فریم‌های گم‌شده را کاهش دهند و پلی بک را بهبود بخشند. AllFrame وقفه‌های ویدیویی که در زمان استفاده از هارد درایوهای دسکتاپ رخ می‌دهد را کاهش می‌دهد. فریم‌های گم‌شده در زمان پلی بک و موقع وقوع رویدادهای مهم مشکل جدی ایجاد می‌کنند. هارد WD Purple این اطمینان را به شما می‌دهد که در زمان موردنظر بتوانید ویدیو را بازبینی کنید و رویدادهای حیاتی را بررسی کنید.

هارد وسترن دیجیتال بنفش، مهندسی شده برای داشتن قابلیت سازگاری

هارد درایوهای نظارتی WD Purple  برای سازگاری با صنعت تولیدکنندگان شاسی‌ها و چیپست‌ها جهت یکپارچه‌سازی با سیستم نظارتی موجود و یا جدید شما ساخته‌شده‌اند.

هارد وسترن دیجیتال بنفش برای سیستم های نظارتی
هارد وسترن دیجیتال بنفش برای سیستم های نظارتی

مصرف کم برق

کم‌مصرف بودن به خصوص در حرارت‌های بالا ناشی از روشن بودن همیشگی دستگاه امری حیاتی است. با استفاده از تکنولوژی منحصر به فرد IntelliSeek، هارد درایوهای WD Purple سرعت مطلوب را که مصرف برق، نویز و لرزش که در هاردهای دسکتاپ موجب آسیب می‌شود را جستجو می‌کند. زمانی که از یک درایو مخصوص سیستم نظارتی استفاده می‌کنید، در کنار استفاده از مزایای آن نگرانی کمتری نیز در رابطه با آن‌ها در مدت زمانی بلند خواهید داشت.

بهینه‌سازی اجرا برای بیش از 32 دوربین HD

هارد درایوهای WD Purple از بیش از 32 دوربین مداربسته با کیفیت HD پشتیبانی می‌کنند. این امر قابلیت انعطاف‌پذیری برای ارتقا و گسترش سیستم امنیتی در آینده را می‌دهد.

3 سال ضمانت در سراسر جهان برای هارد وسترن دیجیتال بنفش

شرکت وسترن دیجیتال برای هارد درایوهای خود 3 سال ضمانت در سراسر جهان ارائه می‌دهد و به راحتی می‌توانید به آن اطمینان کنید.

هارد وسترن دیجیتال بنفش توصیه‌شده برای استفاده در سیستم‌های نظارتی

هارد درایو WD Purple تست شده است و برای استفاده در سیستم‌های امنیتی و دوربین مداربسته با بیش از 32 دوربین با کیفیت HD پیشنهاد می‌شود. برای داشتن ظرفیت اضافی در دوربین مداربسته می‌توانید در بخش دیتاسنتر‌های WD جستجو کنید.

توصیه می‌شود که هارد درایوهای بنفش WD برای محیط‌های NAS استفاده نشود. در نظر داشته باشید که از هارد درایوهای قرمز برای RAID و NAS استفاده شود.

علیرضا نورمحمدی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *