ویدئوپارک Videopark

هیچ محصولی یافت نشد.

دوربین مداربسته ویدئوپارک Videopark

ویدئوپارک Videopark یک شرکت فعال در زمینه تولید محصولات حفاظتی و نظارتی میباشد.این شرکت در سال 2009 در کشور چین آغاز به کار کرد و هم اکنون یکی از پنج تولید کننده برتر در زمینه تولید دوربینهای مداربسته و تجهیزات وابسته به آنها در کشور چین به حساب می آید و دارای بیش از 1000 کارمند میباشد.در ویدیوپارک Videopark یک تیم حرفه ای R&D شامل 265 مهندس باسابقه وجود دارد که حداقل نیمی از آنها، دارای بیش از 10 سال تجربه کار در کارخانه میباشند. این شرکت توانایی تولید تمام محصولات موجود در صنعت دوربین مدار بسته را داراست. از جمله تولیدات این شرکت میتوان به NVR ، دوربین تحت شبکه ویدیوپارک، TVI DVR، دوربینهای TVI ، AHD DVR و دوربین مداربسته AHD اشاره نمود. بیشتر این محصولات از قابلیتهای هوشمند مانند تشخیص چهره، پشتیبانی میکنند.

کارمندان

کارمندان ویدئوپارک Videopark برای مشتریان خود اهمیت زیادی قائل هستند و ضرورت راضی نگهداشتن آنها را به خوبی درک میکنند.این شرکت در سالهای اخیر پیشرفت خوبی در زمینه تولید محصولات رقابتی با سرویس OEM/ODM داشته است و امیدوار است تا بتواند سالها، این ارتباط دوطرفه خوب با مشتریان خود را حفظ نماید.

دوربین مداربسته ویدئوپارک-ویدیوپارک-videopark-تحت شبکه-قیمت-نمایندگی
دوربین مداربسته videopark

تاریخچه

این کمپانی در دسامبر سال 2009 با سرمایه اولیه 65 میلیون یوان معادل 10.5 میلیون دلار، پایه گذاری شد و در سال 2011 اولین شعبه خود را در شهر پکن تاسیس نمود. در همین سال تجارت جهانی خود را با برند “ویدیوپارک” آغاز کرد. تولید تمام انواع NVR ها در سال 2012 یک پیشرفت عظیم در روند رو به شد این کارخانه ایجاد نمود و در سال 2014 توانست در زمینه تکنولوژی هوشمند 4K HD وارد شود.این کارخانه در سال 2015 سیستم قدیمی خود را با سیستم جدید جایگزین نمود و در ابتدای سال 2016 قادر به تولید تمام محصولات هوشمند نظارت تصویری گردید. اولین NVR تشخیص چهره توسط ویدئوپارک Videopark در سال 2017 به بازار ارائه گردید.

گزارش میزان فروش این شرکت در فاصله سالهای 2012 تا 2016:

میزان فروش در سال 2012 : 34 میلیون یوان معادل با 5.48 میلیون دلار

میزان فروش در سال 2013 : 66 میلیون یوان معادل با 10.6 میلیون دلار

میزان فروش در سال 2014 : 151 میلیون یوان معادل با 24.36 میلیون دلار

میزان فروش در سال 2015 : 230 میلیون یوان معادل با 37.1 میلیون دلار

میزان فروش در سال 2016 : 332 میلیون یوان معادل با 53.6 میلیون دلار

منابع انسانی ویدیوپارک

شرکت ویدئوپارک Videopark در کل دارای 479 کارمند میباشد که از این تعداد حداکثر 70 درصد دارای مدرک لیسانس بوده و حتی عده ای از آنان در زمینه تخصصی خود، دارای مدرک دکترا میباشند.

حدود 55 درصد از کارمندان یعنی 265 نفر در زمینه R&D مشغول به فعالیت بوده و حدود 11 درصد از آنها یعنی 54 نفر، دارای مدرک کارشناسی ارشد و بالاتر میباشند.

ترکیب کارمندان

ویدئوپارک Videopark دارای یک تیم R&D بسیار حرفه ای میباشد که تجارب زیادی در زمینه دوربین مداربسته ویدیو پارک دارند. منابع R&D این شرکت یکی از ویژگیهای بارز آن به حساب می آیند که سرویس OEM حرفه ای را برای همکاران خود در سراسر جهان فراهم مینماید.

ترکیب اصلی کارمندان این شرکت شامل مهندسان R&D ، کارمندان بخش مدیریت، مهندسان پشتیبانی فنی و فروشندگان میباشد. البته باید به این نکته اشاره نمود که بخش اصلی این ترکیب را همان تیم R&D تشکیل میدهند.

ویژگیهای کارخانه در یک نگاه

  • پیشرو در زمینه تولید دوربین مداربسته ویدئو پارک Videopark و ارائه راهکارهای امنیتی
  • تولید محصولات نظارت تصویری، نرم افزارهای مدیریت تصاویر و راهکارهای سیستم نظارت تصویری
  • تولید محصولات با تمرکز بر بازار حرفه ای و نیز بازارهای کوچک برای تجارت برون مرزی

اهداف ویدئوپارک

تبدیل شدن به بهترین تولید کننده و ارائه دهنده راهکارها و محصولات حوزه نظارت تصویری هوشمند

تولید کننده راهکارهای HD هوشمند

ویدئوپارک Videopark دارای 265 مهندس R&D میباشد تا بتواند محصولات حرفه ای را برای مشتریان خود در سراسر دنیا تولید نماید به گونه ای که بخوبی بتوانند پاسخگوی نیاز آنها باشند. تمرکز اصلی این شرکت بر روی تولید راهکارهای IP هوشمند و نیز راهکارهای آنالوگ HD قرار دارد. برای نمونه تحقیق و مطالعه بر روی مواردی مانند H.265 ، 4K ، Cloud و …. در اولویت کاری آن  قرار دارند.ویدیوپارک برای گسترش کار خود بطور پیوسته به دنبال همکاران جدید در سطح جهانی بوده تا بتواند تعامل گسترده ای را با تمامی جهان برقرار نموده و در کنار آنها به پیشرفتهای قابل توجهی در دنیای امروزی دست پیدا کند.

بازار جهانی

همانطور که اشاره شد، ویدیوپارک دارای ارتباطات قوی با تمام دنیا میباشد به گونه ای که اکنون توانسته در بسیاری از کشورها نمایندگی خود را برقرار نموده و محصولات خود را در سطح جهان به فروش برساند. هم اکنون تولیدات این شرکت در اکثر نقاط دنیا به فروش خوبی دست یافته و نرخ رشد آن، بسیار قابل توجه میباشد.

اطلاعات بیشتر ...